Informace

Řada našich nových členů nemá vůbec žádné zkušenosti s jakýmikoliv organizacemi našeho typu, pletou si internetové diskuze a chaty s kluby, nevědí jaké jsou rozdíly mezi kluby, nevědí nic nebo jen velmi málo o zvyklostech a tradicích a nemají jasno v rozdílu mezi přihlašováním do internetových konferencí apod. Z toho důvodu jsme se rozhodli zveřejnit přehlednou a jasnou formou jakousi základní informační strukturu, která může pomoci s orientací nejen našim členům, kteří “začínají” ale i těm, kteří o nějakém členství uvažují. A bezpečně bude vhodná pro ty, kteří nemají moc zkušeností s internetem…

Vítejte na informačních stránkách SCRC

Na následujících stránkách, které mají trošku jiný design, abyste je odlišili od ostatních, najdete doufáme všechny odpovědi na otázky, které vás ohledně našeho klubu napadají. Určitě je dobré si je přečíst předtím, než se zapojíte do aktivit klubu a rozhodně si je přečtěte, pokud nemáte moc zkušeností s internetem.
Stránky se průběžně doplňují a aktualizují a vždy zde najdete informaci o tom, co se od minule změnilo. Pokud máte nějaký nápad nebo dotaz, který by mohl zajímat více lidí, napište ho mailem na informace@cruisers.cz a pokusíme se vylepšit to k vaší naprosté spokojenosti. Nezapomeňte, že si všechno děláme sami, nejsme komerční subjekt a všechny akce i internetové prezentace dělají naši členové ve svém volném čase. Takže pokud můžeme poradit více lidem touto formou, šetříme si tak čas, který bychom museli trávit individuálním odpovídáním na stále stejné dotazy desítek lidí, kteří řeší stejné problémy. To byl i hlavní důvod, proč jsme tyto informační stránky začali dělat.
Jakékoliv tipy na zlepšení jsou vítané!