Cíle klubu

Pravidla Southern Cruisers Riding Clubu jsou velmi jednoduchá:

  • Žádné členské poplatky!
  • Žádné povinné členské schůze!
  • Žádné povinné úkoly pro členy!

Nicméně od našich členů důsledně žádáme:

  • Vždy dodržujte stanovy SCRC!
  • Vždy jezděte opatrně!
  • Nikdy se nechovejte tak, aby to vrhlo špatný pohled na náš klub!
  • Jezdíme pro radost z jízdy.

Z toho důvodu máme nyní aktivních osm regionálních poboček (chapters), podle největších koncentrací členů. Takže je jedno, jestli vlastníte Harley, Hondu, Kawasaki, jestli cruiser, chopper, naháče nebo cestovní stroj, vždy jste vítáni v klubu Southern Cruisers Riding Clubu. Členství je bezplatné. Pokud jste přijati za členy, můžete si objednat klubové předměty s logem klubu (více informací najdete v části pro členy) . Klub organizuje charitativní akce pro nadace, krátké i delší vyjížďky, klubová setkání, pobytové cesty a řadu dalších akcí, pořádaných jednotlivými členy nebo klubem jako takovým. Klub propaguje bezpečnostní pravidla pro motorkáře i veřejnost a za žádných okolností nebude spojován s žádnými nelegálními aktivitami.
Klub je zásadně proti alkoholu při jízdě.

Klub SCRC vede prezident a vice-prezident. Chod a organizaci jednotlivých poboček řídí tzv. první důstojníci (1st officer) a pokud to regionální členění oblasti pobočky vyžaduje, s organizací regionálních akcí pomáhá druhý důstojník (2nd officer). Tyto funkce jsou čestné a pro daného člověka znamenají to, že část svého volného času věnuje organizování společných akcí, komunikaci se členy i vedením, publicitu na webu i řízení online konference. Vedení klubu může s okamžitou platností zrušit členství a veškerou příslušnost ke klubu členům, kteří porušují klubové zásady – což jsou zejména zásady morální. SCRC je klub slušných a pohodových lidí a nevyhledává konflikty. Všechno co děláme, děláme pro radost. Pro radost z jízdy, z přátelství i pro radost druhým.
Seznam českých a moravských poboček a kontakty na vedení v regionech najdete na této stránce.
Jezdíme pro radost z jízdy. Většina našich vyjížděk je plánována místními pobočkami.
Chcete-li se stát naším členem, vyplňte online formulář na tomto odkazu nebo použijte tlačítko Členství na liště v levé části obrazovky. A nezapomeňte si přečíst informace v naší informační sekci!